שירות לחצני מצוקה​

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

אמבולנט
לחצני מצוקה

בלוג לחצני מצוקה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מדוע להשתמש בשירות לחצני המצוקה

ישנם מצבים בהם אדם, המרגיש במצוקה ואין ביכולתו לבצע שיחה טלפונית ולהסביר את מצבו, או אדם שמבחינה פיזית אין ביכולתו לזוז ולקרוא לעזרה, יכול פשוט ללחוץ על לחצן המצוקה. לחצן מצוקה הינה מערכת טכנולוגית השולחת אות קריאה מהיר במקרה של מצוקה מצד הלקוח, ללא צורך באיבוד זמן יקר למטרת יצירת קשר טלפוני עם רשויות הרפואה הדחופה. לאחר לחיצה על לחצן המצוקה נכנס לפעולה המוקד הרפואי, המנסה ליצור קשר עם האדם השולח את הקריאה למטרת בירור פרטי המקרה. במידה ואין מענה נשלחת עזרת חירום במהירות למיקום הקריאה.

מוקדי לחצני מצוקה

מוקדי לחצני המצוקה הינם מוקדים מקצועיים העוזרים לפונים להם בכל בעיה ובקשה. המוקדים פועלים במתכונת 24/7 ומאוישים בנציגים מנוסים בעלי הכשרה בטלרפואה וליווי רפואי מקיף בכל נושא. המוקד דואג לשמירת קשר רציף עם הלקוח ועם אנשי קשר מטעמו, יוזם שיחות לבדיקת המכשיר הביתי ומודיע לאנשי קשר על כל פניה חריגה שהלקוח מבצע. המוקדים מאוישים בצוותים מקצועיים בעלי הכשרה מיוחדת בתחום, המבצעים את עבודתם באופן איכותי ומהיר תוך שמירה על מקצועיות בתחום הרפואה הדחופה, המוקדים פועלים במתכונת 24/7 ופריסה ארצית רחבה.

לחצני מצוקה – למי זה מיועד?

שירות לחצני המצוקה מיועד עבור אוכלוסייה שבריאותה לקויה, הזקוקה לסיוע דחוף ומהיר במיוחד. זה יכול להיות כל אדם – בכל גיל! מי שמרגיש במצוקה ואין ביכולתו לבצע שיחה טלפונית או פיזית לענות לטלפון או להגיע אליו, יכול להיעזר בשירות לחצן המצוקה שבלחיצת כפתור אחת פשוטה, הלחצן מחייג אל המוקד תוך פחות מדקה מתקבל מענה ונשלחת עזרה למיקומו בו נמצא האדם. מהיום כבר אין צורך לחיות בפחד ובחשש, אמבולנט מציעה עבורכם את שירות לחצני המצוקה המקצועי והמהיר! מכשיר זעיר המציל חיי רבים בכל שעה נתונה.

מהיום כבר לא צריך לדאוג! לחצני המצוקה שלנו מתאימים עבור כל המקרים, גם אם אתם נמצאים בבית וגם אם יצאתם החוצה, בין אם אתם מתמודדים עם לקות ראיה/שמיעה, אמבולנט דואגת לספק עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל תרחיש כך שתמיד תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת. היכן שלא תהיו לחצני המצוקה שלנו מיועדים לכלל רחב של קהלי האוכלוסייה השונים.

מעל 30 שנות ניסיון בתחום הרפואה הדחופה בישראל! חברת אמבולנט הינה הספקית המורשית של משרד הביטחון, חברתנו עומדת בתקנים מחמירים בנושא החירום במערכת ISO מתקדמת, ומעניקה פתרונות שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כאחד. לנו בחברת אמבולנט לחצני מצוקה חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו – מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

צ'ט עם נציג החברה