סוגי לחצני מצוקה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

אמבולנט
לחצני מצוקה

בלוג לחצני מצוקה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מהו שירות לחצני המצוקה

לחצן מצוקה הינה מערכת טכנולוגית השולחת אות קריאה מהיר במקרה של מצוקה מצד הלקוח, ללא צורך באיבוד זמן יקר למטרת יצירת קשר טלפוני עם רשויות הרפואה הדחופה. לאחר לחיצה על לחצן המצוקה נכנס לפעולה המוקד הרפואי, המנסה ליצור קשר עם האדם השולח את הקריאה למטרת בירור פרטי המקרה. במידה ואין מענה נשלחת עזרת חירום במהירות למיקום הקריאה.

מוקדי לחצני המצוקה הינם מוקדים מקצועיים העוזרים לפונים להם בכל בעיה ובקשה. המוקדים פועלים במתכונת 24/7 ומאוישים בנציגים מנוסים בעלי הכשרה בטלרפואה וליווי רפואי מקיף בכל נושא. המוקד דואג לשמירת קשר רציף עם הלקוח ועם אנשי קשר מטעמו, יוזם שיחות לבדיקת המכשיר הביתי ומודיע לאנשי קשר על כל פניה חריגה שהלקוח מבצע.

לחצני מצוקה – למי זה מיועד?

שירות לחצני המצוקה מיועד עבור אוכלוסייה שבריאותה לקויה, הזקוקה לסיוע דחוף ומהיר במיוחד. כמו כן, אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה להתקפי לב, שבץ ופציעות עקב נפילות יכולה להזדקק לשירות לחצני המצוקה בפרט! לרוב אנשים בגיל זהב, בעלי לקויות ראיה/שמיעה ובעלי מוגבלויות פיזיות יזדקקו לשירות לחצני המצוקה, בנוסף קשישים המתגוררים לבד בביתם או במסגרות קהילתיות השונות, כגון: בתי אבות סיעודיים ודיור מוגן. לאוכלוסיות הנ"ל מומלץ ביותר להתקין לחצן מצוקה לשם שיפור סדר חיי היום-יום. מהיום כבר אין צורך לחיות בפחד ובחשש, בלחיצת כפתור פשוטה המכשיר יוצר קשר עם המוקד הרפואי תוך פחות מדקה.

לחצן מצוקה קרני

אמבולנט מציגה את מכשיר הדגל של כלל לחצני המצוקה. מדובר בלחצן עמיד ואמין ביותר שמוכיח את עצמו כל פעם מחדש.יחד עימו מגיע לחצן מצוקה נייד המיועד לענידה על גוף האדם וחוסך את הצורך לגשת למכשיר הקרני פיזית.

לחצן מצוקה טלפון דור

אמבולנט מציגה מכשיר המיועד לאוכלוסיה כבדת שמיעה/ לקויית ראיה. מכשיר טלפון עם לחצן מצוקה מובנה בתוכו ומתוכנת לחייג למוקד באופן אוטומטי ע"י לחיצה אחת בלבד. יחד עם המכשיר מגיע לחצן מצוקה המיועד לענידה על הגוף וחוסך את הצורך לגשת לטלפון פיזית.

לחצן מצוקה חיישן נפילה

אמבולנט פיתחה לחצן מצוקה ייחודי ומיוחד במינו אשר מהווה פתרון לאוכלוסיה שנוטה לנפילות. יחד עם הלחצן מצוקה מקבלים חיישן נייד אשר עונדים על הצוואר כמו שרשרת, אם חלילה מתרחשת נפילה החיישן מזהה זאת ומחייג למוקד ללא צורך בלחיצה עליו.

לחצן מצוקה GPS

אמבולנט גאה להציג לחצן מצוקה עם הפיתוח החדשני ביותר אשר מספק את הבטחון הדרוש לנו ביציאתנו מהבית. לחצן מצוקה נייד אשר בלחיצת כפתור מעביר את פרטי המיקום ופרטי הלקוח למוקד, גם אם אתם לא מזהים את המיקום. אמבולנט איתכם למען הביטחון הפנימי והבריאותי.

לחצן מצוקה קרדיו - ביפר

אמבולנט גאה להציג לחצן מצוקה המיועד לבדיקת א.ק.ג בביתכם ללא הצורך לצאת מהבית או לפנות לרופא. בלחיצת כפתור פשוטה, תוך מספר דקות מקבלים תוצאת ניתוח ופרשנות ע"י רופא מוסמך. אמבולנט דואגת לשקט הנפשי והבריאותי שלכם.

לחצן מצוקה טלפון נייד חכם

אמבולנט מציגה את מכשיר הדגל - לחצן מצוקה סלולרי חכם המקל על אוכלוסיה כבדת שמיעה/ראיה. בטלפון הסלולרי מגדירים איש קשר למקרה חירום המקבל הודעה על כל לחיצה של הלקוח(במקביל למוקד הרפואי) וכך הינכם מודעים ליקירכם, בכל רגע נתון ובצורה אוטומטית.

מהיום כבר לא צריך לדאוג! לחצני המצוקה שלנו מתאימים עבור כל המקרים, גם אם אתם נמצאים בבית וגם אם יצאתם החוצה, בין אם אתם מתמודדים עם לקות ראיה/שמיעה, אמבולנט דואגת לספק עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל תרחיש כך שתמיד תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת. היכן שלא תהיו לחצני המצוקה שלנו מיועדים לכלל רחב של קהלי האוכלוסייה השונים.

חברת אמבולנט הינה הפסקית המורשית של משרד הביטחון, חברתנו עומדת בתקנים מחמירים בנושא החירום במערכת ISO מתקדמת, ומעניקה פתרונות שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כאחד. לנו בחברת אמבולנט לחצני מצוקה חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו – מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

צ'ט עם נציג החברה