לחצני מצוקה בגני ילדים

לוקחים אחראיות עוד היום!
לחצני מצוקה בגני ילדים נותנים את השקט הנפשי והביטחון של היקר לנו מכל .

אמבולנט
לחצני מצוקה

בלוג לחצני מצוקה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

משרד החינוך ורשות התמ"ת, האמונים על מערך הביטחון והבטיחות בגני הילדים, במשפחתונים ובמעונות היום, דורשים התקנת לחצני מצוקה למען הענקת השקט הנפשי והביטחון, הן לילדי הגן והן לכננות במקרי מצוקה. לחצני המצוקה בגני ילדים מבטיחים את הזנקת הסיוע הנדרש ולהגעתו למקום התרחיש. על ידי לחיצת כפתור אחת פשוטה ניתן ליצור קשר עם צוות טלרפואה מקצועי תוך פחות מדקה ובכך להבטיח את הביטחון הבריאותי בכל גן, צהרון ומשפחתון. ועל כן חברת אמבולנט, מציעה את שירותיה בתחום לחצני המצוקה עם מעל 30 שנות נסיון בתחום הרפואה הדחופה.

מהו שירות לחצני המצוקה

לחצן מצוקה הינה מערכת טכנולוגית השולחת אות קריאה מהיר במקרה של מצוקה מצד גן הילדים, ללא צורך באיבוד זמן יקר למטרת יצירת קשר טלפוני עם רשויות הרפואה הדחופה. לאחר לחיצה על לחצן המצוקה נכנס לפעולה המוקד הרפואי, המנסה ליצור קשר עם הגן ממנו נשלחה הקריאה למטרת בירור פרטי המקרה. במידה ואין מענה נשלחת עזרת חירום במהירות למיקום הקריאה.

מוקדי לחצני המצוקה הינם מוקדים מקצועיים העוזרים לפונים להם בכל בעיה ובקשה. המוקדים פועלים במתכונת 24/7 ומאוישים בנציגים מנוסים בעלי הכשרה בטלרפואה וליווי רפואי מקיף בכל נושא. המוקד דואג לשמירת קשר רציף עם גן הילדים ועם אנשי קשר מטעמו, יוזם שיחות לבדיקת המכשיר הביתי ומודיע לאנשי קשר על כל פניה חריגה שהגן ילדים מבצע.

 

למה לבחור באמבולנט לחצני מצוקה?

מהיום כבר לא צריך לדאוג! לחצני המצוקה שלנו מתאימים עבור כל המקרים, גם אם אתם נמצאים בבית וגם אם יצאתם החוצה, בין אם אתם מתמודדים עם לקות ראיה/שמיעה, אמבולנט דואגת לספק עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל תרחיש כך שתמיד תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת. היכן שלא תהיו לחצני המצוקה שלנו מיועדים לכלל רחב של קהלי האוכלוסייה השונים.

חברת אמבולנט הינה הספקית המורשית של משרד הביטחון, חברתנו עומדת בתקנים מחמירים בנושא החירום במערכת ISO מתקדמת, ומעניקה פתרונות שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כאחד. לנו בחברת אמבולנט לחצני מצוקה חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו – מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

צ'ט עם נציג החברה