כיצד מתנהלים באשפוז בית?

אשפוז בית

עולם הרפואה המודרני השתנה באופן מדהים מהקצה אל הקצה. עד לפני לא הרבה שנים, מי שהיה חולה במחלה, מכל סוג שהוא, לא יכול היה לקבל מענה מקצועי אלא בבית חולים. היום, אנחנו מבינים כי לא רק שאפשר לקבל מענה רפואי מצויין בבית, אלא, שיש יתרונות בריאותיים לשימוש במרחב המוכר והבטוח. במאמר הבא נדבר על אשפוז בית. ננסה להסביר איך מנצחים על האירוע הזה בצורה נכונה ומדוע שווה להשקיע את המאמץ כדי ליצור תנאים שיאפשרו למטופל לקבל טיפול מהסוג הזה. אנחנו מתחילים עכשיו.

עבור מי השירות הזה מיועד

כמובן, לא כולם יכולים ליהנות מאשפוז בית. כעיקרון, במידה ומדובר על מצב חירום הדורש התערבות רפואית מיידית, הרי שאת המענה הטוב ביותר יקבל המטופל בבית החולים. אשפוז מהסוג הזה נועד עבור מי שמקבלים טיפול לפרק זמן ממושך. אלו יכולים להיות מי שעברו תאונה קשה וצריכים להחלים בבית חודשים ארוכים עד להחלמה מלאה. אלו יכולים להיות מי שחולים במחלה כרונית, חשוכת מרפא ובעיקר נדרשים להישאר תחת השגחה. מטופלים מהסוג הזה לא חייבים לבלות חודשים ארוכים בבית חולים. במידה ותרצו תוכלו לקבל ציוד מקצועי, מעטפת תומכת של אחות קבועה ורופא מנוסה. אלו יבצעו מעקב שגרתי, יחתמו על מרשמים לתרופות ויתנו למטופל את המענה הרפואי הטוב ביותר אצלו בבית.

מה היתרונות של טיפול מהסוג הזה

היום אנחנו יודעים כי יש קשר הדוק בין גוף ונפש. מי שמצב הרוח שלו מרומם, יצליח להתגבר בקלות רבה יותר על המחלה ולעקב את התסמינים. מטבע הדברים, מטופל ירגיש טוב יותר בבית שלו. היכן שהוא יכול לקיים שגרה לצד קרובי משפחה יקרים ואהובים, היכן שחברים יכולים לבקר כל הזמן, איפה שהוא מרגיש ביטחון ותחושת שייכות. מעבר לכך, הרי שבית חולים הוא מקום בו נמצאים חולים רבים, אשר עלולים להדביק זה את זה. בבית, באופן פרדוקסלי, כל עוד קרובי המשפחה ואנשי הטיפול שומרים על הכללים, נוכל להקפיד על סטריליזציה ברמה גבוהה יותר. מה שיסייע לנו בהגנה על המטופל לאורך כל הדרך וליצור סביבה של פנימית בבית בדיוק כמו שיש בבתי החולים.

מה חשוב לדעת לפני היציאה לדרך

באמת, יש כמה כללים עליהם חשוב להקפיד במידה ואנחנו רוצים לתת לקרובים שלנו את האפשרות לקבל טיפול במרחב הביתי:

  1. אשפוז בית דורש מקום: עלינו לפנות את הסלון, חדר השינה וכן הלאה, כדי שנוכל להכניס את הציוד הרפואי הדרוש, מיטה טיפולית ועוד. כמובן, אתם לא צריכים לנחש איזה ציוד דרוש לכם. אנשי המקצוע כאן כדי לתת לכם את כל המידע מראש על מנת שתוכלו להתכונן.
  2. חשוב ללוות את המטופל מסביב לשעון: בבית החולים האחים והאחיות אמונים על מילוי צרכיו של המטופל כל הזמן. כאשר בוחרים ללכת על אשפוז בית, קרובי המשפחה חייבים לקבל על עצמם אחריות שלא הייתה להם בעבר. אנחנו תמיד ממליצים לקרובים לעבור סוג של שיחת הנחיה אצל הרופא המטפל. עליכם לקחת בחשבון כי כל עוד אתם לא תהיו שם, האדם החולה יישאר חסר אונים במידה רבה.
  3. חשוב להקפיד על סטריליזציה כל הזמן: כאמור, במקרים רבים מטופלים הסובלים ממחלה ממושכת עלולים לסבול ממחלות נוספות. הסיבה לכך היא היחלשות המערכת החיסונית לאורך חודשי המחלה. לכן, חשוב מאוד להקפיד ולהשתמש בכפפות בעת הצורך, לשטוף ידיים ולהקשיב לגורמי המקצוע.

המטרה היא לתת למטופל את כל מה שהוא צריך כדי להחלים

מחלה של אדם קרוב מלווה לא פעם בתחושות קשות ומורכבות של הקרובים אליו. חשוב לזכור כי יש לכם את הזכות לעשות את הטוב ביותר כדי לעזור לו להחלים וכי עם כל הקושי אתם ממש לא לבד. כאשר אתם פונים לגוף מקצועי ואחראי, אתם מקבלים מעטפת מקצועית ורגשית, כדי שתוכלו לעמוד במשימה הזו בלי כל חשש. במידה ותרצו לשמוע עוד על הנושא הזה, אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם תמיד.

הצלת חיים תוך פרק זמן קצר

הצלת חיים החיים הם הדבר היקר ביותר שלנו ורובנו עושים כל שניתן כדי לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ואימוני ספורט כדי שנהנה מתוחלת חיים ארוכה ובריאה. המחלות מגיעות בפתאומיות ובמקרים רבים פעולות של הצלת חיים חייבות להתבצע תוך פרק זמן קצר ביותר כיוון שכל שניה היא קריטית.

רפואה

מה אפשר לעשות עם שיער יבש?

שיער יבש הוא בעיה נפוצה שפוקדת רבים מאיתנו. שיער יבש מתאפיין בחוסר לחות, קשיחות ונטייה לשבירה. למרות שזוהי בעיה קוסמטית בעיקרה, היא עלולה לגרום לתסכול וחוסר ביטחון אצל רבים. במאמר זה נציג בפניכם דרכים שונות לטיפול בבעיה, ננתח כל אפשרות טיפולית בצורה מורחבת. בסופו של דבר, המטרה שלנו היא לספק

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות
צ'ט עם נציג החברה