הצלת חיים תוך פרק זמן קצר

הצלת חיים

החיים הם הדבר היקר ביותר שלנו ורובנו עושים כל שניתן כדי לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ואימוני ספורט כדי שנהנה מתוחלת חיים ארוכה ובריאה. המחלות מגיעות בפתאומיות ובמקרים רבים פעולות של הצלת חיים חייבות להתבצע תוך פרק זמן קצר ביותר כיוון שכל שניה היא קריטית. לכן במקרים שבהם קיים חשש להתקף לב, דום לב, אירוע מוחי ומחלות אקוטיות נוספות, זמן ההגעה של הפרמדיק לטיפול בחולה וההגעה המהירה לבית החולים עשויים להציל את חייו. עיכוב בהגעת הצוותים הרפואיים או חוסר במכשור מתאים כיוון שהגיע אמבולנס רגיל ולא אמבולנס טיפול נמרץ, עלול לגרום לנזק בלתי הפיך ואף למוות. 

הצוותים הרפואיים מתורגלים למצבים הרפואיים הבעייתיים בעלי ההשלכות החמורות ולכן הם מגישים טיפול מהיר של הצלת חיים בכל קריאה לעזרה. בכל אמבולנס רגיל או נט"ן קיים ציוד מתקדם ביותר אשר מתאים לסיטואציות שונות ותפעול נכון ומהיר שלהם הוא בדיוק הטיפול הראשוני לו זקוק החולה עד ההגעה לבית החולים. בהתאם לחומרת המקרה יפעיל הנהג את הסירנה כדי לא להתעכב בפקקי התנועה. המקרים האלו הם בראש סולם העדיפויות לטיפול אינטנסיבי וזאת לעומת מקרים של מחלות נורמטיביות כמו מיגרנה אשר מצריכות סיוע אחר כמו כדורים ייעודיים והדרכות רפואיות על אופן ההתנהלות הרצוי בימים של ההתקף. 

הצלת חיים באמצעות לחצני מצוקה

מחלות קשות מתפרצות בפתאומיות ותוך דקות האדם חש ברע. כיוון שהוא במצוקה ואינו יודע מה לעשות, הדרך המיטבית היא ללחוץ על לחצן מצוקה ולשוחח עם מוקדן אשר ישאל כמה שאלות כדי להבין את התרחיש בזמן אמת. בהתאם לכך המוקדן ידאג לקדם את המהלכים הנדרשים כמו לשלוח רופא, אח רפואי, פרמדיק, ניידת טיפול נמרץ וכו'. זמן התגובה המהיר הוא המפתח להצלחתו של הטיפול הרפואי והוא זה שמבדיל לא אחת בין חיים למוות.

לחצן חירום בכל בית

אנשים מבוגרים אשר חיים לבד בביתם או בזוג מבינים את החשיבות של פעולות הצלת חיים ולכן רבים מהם דואגים שיותקן אצלם בבית לחצן מצוקה על פי האופציה המתאימה ביותר עבורם. לחצן זה ממוקם במרכז הבית כמו לדוגמה בסלון או במטבח וגם בחדר הרחצה אם לדוגמה אדם נופל חלילה במקלחת והוא חייב עזרה כיוון שאינו יכול להתמודד עם הקושי והוא חייב עזרה כדי לקום. 

הילדים למען ההורים

יש ילדים נשואים שמתגוררים לא רחוק מהוריהם ואחרים אשר גרים רחוק מאד. במקרים של הצלת חיים תוך דקות אין זמן להמתין לסיוע שלהם מה גם שהם לא פרמדיקים ולכן בזכות לחצן המצוקה ההורים המבוגרים מקדמים את המהלכים ולאחר מכן הילדים המודאגים מגיעים כדי לסייע בכל ההתארגנות. עבור הילדים הכפתור הוא השקט הנפשי שלהם בכל מה שקשור לבריאותם של ההורים המתבגרים. 

הצלת חיים תוך פרק זמן קצר

הצלת חיים החיים הם הדבר היקר ביותר שלנו ורובנו עושים כל שניתן כדי לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ואימוני ספורט כדי שנהנה מתוחלת חיים ארוכה ובריאה. המחלות מגיעות בפתאומיות ובמקרים רבים פעולות של הצלת חיים חייבות להתבצע תוך פרק זמן קצר ביותר כיוון שכל שניה היא קריטית.

רפואה

מה אפשר לעשות עם שיער יבש?

שיער יבש הוא בעיה נפוצה שפוקדת רבים מאיתנו. שיער יבש מתאפיין בחוסר לחות, קשיחות ונטייה לשבירה. למרות שזוהי בעיה קוסמטית בעיקרה, היא עלולה לגרום לתסכול וחוסר ביטחון אצל רבים. במאמר זה נציג בפניכם דרכים שונות לטיפול בבעיה, ננתח כל אפשרות טיפולית בצורה מורחבת. בסופו של דבר, המטרה שלנו היא לספק

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות
צ'ט עם נציג החברה