דואגים לכם בכל מקום ובכל עת

אמבולנט אודות החברה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

אמבולנט
לחצני מצוקה

אודות החברה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

אמבולנט לחצני מצוקה הינה חברה מובילה בישראל המתמחה בתחום הרפואה הדחופה ומציעה מגוון רב של מכשירי לחצני המצוקה יחד עם מענה מקצועי בכל שעות היממה. שנים רבות של עבודה וניסיון בתחום רפואת החירום ללקוחות לחצני המצוקה, הביאו את אמבולנט להקמת מערך רחב וייחודי, המאפשר זמינות גבוהה בכל חלקי הארץ. לחברה ניסיון מוכח מעל 30 שנות פעילות באלפי ישראלים ובהצלת חיים ושיפור חיי היום יום של אזרחים רבים מכל שכבות האוכלוסייה. אמבולנט לחצני מצוקה מפעילה מוקדי רפואה בפריסה ארצית רחבה הזמינים 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, צוות המוקד קשוב לכל מטופל ומעניק שירות מקצועי ואיכותי!

מהיום אתם כבר לא לבד! שירות לחצני המצוקה של חברת אמבולנט מהווה פתרון לחיים רגועים ושקטים יותר. אמבולנט פיתחה במיוחד עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל בעיה, מצוקה ומצב, אשר ישמרו עליכם ועל קרוביכם ויספקו עבורכם שקט נפשי ובריאותי. 

מהיום כבר לא צריך לדאוג! לחצני המצוקה שלנו מתאימים עבור כל המקרים, גם אם אתם נמצאים בבית וגם אם יצאתם החוצה, בין אם אתם מתמודדים עם לקות ראיה/שמיעה, אמבולנט דואגת לספק עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל תרחיש כך שתמיד תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת. היכן שלא תהיו לחצני המצוקה שלנו מיועדים לכלל רחב של קהלי האוכלוסייה השונים.

 

מוקדי לחצני המצוקה הינם מוקדים מקצועיים העוזרים לפונים להם בכל בעיה ובקשה. המוקדים פועלים במתכונת 24/7 ומאוישים בנציגים מנוסים בעלי הכשרה בטלרפואה וליווי רפואי מקיף בכל נושא. המוקד דואג לשמירת קשר רציף עם הלקוח ועם אנשי קשר מטעמו, יוזם שיחות לבדיקת המכשיר הביתי ומודיע לאנשי קשר על כל פניה חריגה שהלקוח מבצע. חברת אמבולנט הינה הספקית המורשית של משרד הביטחון, חברתנו עומדת בתקנים מחמירים בנושא החירום במערכת ISO מתקדמת, ומעניקה פתרונות שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כאחד. לנו בחברת אמבולנט לחצני מצוקה חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו- מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם.

בימינו התקנת לחצני המצוקה חשובה מאד עך מנת שאתם ובני משפחתכם תרגישו בטוחים בכל זמן ובכל עת. לחצן מצוקה הינה מערכת טכנולוגית מהירה ומצילת חיים בה תוכלו לפנות למוקד שלנו תוך זמן מהיר וללא שום מאמץ מיוחד, רק ללחוץ על הכפתור ומייד נציגינו יענה לכם ממוקד החירום שלנו . שירות לחצני המצוקה מיועד עבור אוכלוסייה שבריאותה לקויה, הזקוקה לסיוע דחוף ומהיר במיוחד. כמו כן, אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה להתקפי לב, שבץ ופציעות עקב נפילות יכולה להזדקק לשירות לחצני המצוקה בפרט! לרוב אנשים בגיל זהב, בעלי לקויות ראיה/שמיעה ובעלי מוגבלויות פיזיות יזדקקו לשירות לחצני המצוקה, בנוסף קשישים המתגוררים לבד בביתם או במסגרות קהילתיות השונות, כגון: בתי אבות סיעודיים ודיור מוגן. 

אמבולנט שמחה להעניק עבורכם שירות!

אמבולנט שמחה להעניק עבורכם שירות!

לחצן מצוקה קרני

אמבולנט מציגה את מכשיר הדגל של כלל לחצני המצוקה. מדובר בלחצן עמיד ואמין ביותר שמוכיח את עצמו כל פעם מחדש.יחד עימו מגיע לחצן מצוקה נייד המיועד לענידה על גוף האדם וחוסך את הצורך לגשת למכשיר הקרני פיזית.

לחצן מצוקה טלפון דור

אמבולנט מציגה מכשיר המיועד לאוכלוסיה כבדת שמיעה/ לקויית ראיה. מכשיר טלפון עם לחצן מצוקה מובנה בתוכו ומתוכנת לחייג למוקד באופן אוטומטי ע"י לחיצה אחת בלבד. יחד עם המכשיר מגיע לחצן מצוקה המיועד לענידה על הגוף וחוסך את הצורך לגשת לטלפון פיזית.

לחצן מצוקה חיישן נפילה

אמבולנט פיתחה לחצן מצוקה ייחודי ומיוחד במינו אשר מהווה פתרון לאוכלוסיה שנוטה לנפילות. יחד עם הלחצן מצוקה מקבלים חיישן נייד אשר עונדים על הצוואר כמו שרשרת, אם חלילה מתרחשת נפילה החיישן מזהה זאת ומחייג למוקד ללא צורך בלחיצה עליו.

לחצן מצוקה GPS

אמבולנט גאה להציג לחצן מצוקה עם הפיתוח החדשני ביותר אשר מספק את הבטחון הדרוש לנו ביציאתנו מהבית. לחצן מצוקה נייד אשר בלחיצת כפתור מעביר את פרטי המיקום ופרטי הלקוח למוקד, גם אם אתם לא מזהים את המיקום. אמבולנט איתכם למען הביטחון הפנימי והבריאותי.

מכשיר קרדיו - ביפר

אמבולנט גאה להציג לחצן מצוקה המיועד לבדיקת א.ק.ג בביתכם ללא הצורך לצאת מהבית או לפנות לרופא. בלחיצת כפתור פשוטה, תוך מספר דקות מקבלים תוצאת ניתוח ופרשנות ע"י רופא מוסמך. אמבולנט דואגת לשקט הנפשי והבריאותי שלכם.

לחצן מצוקה טלפון נייד חכם

אמבולנט מציגה את מכשיר הדגל - לחצן מצוקה סלולרי חכם המקל על אוכלוסיה כבדת שמיעה/ראיה. בטלפון הסלולרי מגדירים איש קשר למקרה חירום המקבל הודעה על כל לחיצה של הלקוח(במקביל למוקד הרפואי) וכך הינכם מודעים ליקירכם, בכל רגע נתון ובצורה אוטומטית.

אמבולנט שמחה להעניק עבורכם שירות!

אמבולנט שמחה להעניק עבורכם שירות!

אמבולנט שמחה להעניק עבורכם שירות!

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!