החשיבות בהתקנת לחצן מצוקה​

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

אמבולנט
לחצני מצוקה

בלוג לחצני מצוקה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

החשיבות בהתקנת לחצני המצוקה

לחצני מצוקה מצילים חיים של עשרות אלפי בני אדם בחיי היום-יום ועל כן, חברת אמבולנט לחצני מצוקה שמה לעצמה כמטרה לדאוג לחיי האוכלוסייה הזקוקה לשירות רפואת החירום. מהיום אתם כבר לא לבד! שירות לחצני המצוקה של חברת אמבולנט מהווה פתרון לחיים רגועים ושקטים יותר. אמבולנט פיתחה במיוחד עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל בעיה, מצוקה ומצב, אשר ישמרו עליכם ועל קרוביכם ויספקו עבורכם שקט נפשי ובריאותי.

מהיום כבר לא צריך לדאוג! אמבולנט לחצני המצוקה דואגת להתאים עבור כל לקוח ולקוח את סוג לחצן המצוקה המתאים לו, גם אם אתם נמצאים בבית וגם אם יצאתם החוצה, בין אם אתם מתמודדים עם לקות ראיה/שמיעה, אמבולנט דואגת לספק עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל תרחיש, כך שתמיד תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת. היכן שלא תהיו לחצני המצוקה שלנו מיועדים לכלל רחב של קהלי האוכלוסייה השונים.

חברת אמבולנט הינה הספקית המורשית של משרד הביטחון, חברתנו עומדת בתקנים מחמירים בנושא החירום במערכת ISO מתקדמת, ומעניקה פתרונות שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כאחד. לנו בחברת אמבולנט לחצני מצוקה חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו- מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

מהו לחצן מצוקה?

לחצן מצוקה הינו מכשיר אשר על ידי לחיצת כפתור פשוטה אחת מחייג למוקד רפואי, המספק שירות רפואה דחופה ללקוח. לחברת אמבולנט ישנם סוגים רבים ללחצני מצוקה על מנת לתת מענה לכל מקרה בדרך הטובה ביותר,  מכשירי הדגל של חברת אמבולנט מגיעים בדגמים נייחים המותאמים לבתים פרטיים וכמו כן לבתי העסק. בנוסף, קיימות אופציות ניידות של מכשירים בדמוי טלפונים סלולריים, ומכשירים הניתנים להרכבה על יד הלקוח או כדמויי שרשרת, אשר איתם יוצא הלקוח מחוץ לביתו ללא חשש מיותר לחייו.

איך עובד לחצן המצוקה?

לחצן מצוקה הינה מערכת טכנולוגית השולחת אות קראיה מהיר במקרה של מצוקה מצד הלקוח, ללא צורך באיבוד זמן יקר למטרת יצירת קשר טלפוני עם רשויות הרפואה הדחופה. המערכת מגיעה בתור מכשיר נייח המתחבר לקו הטלפון הביתי ורשת האינטרנט. קיימים גם דגמים ניידים שניתן להרכיבם על יד הלקוח או בדמוי שרשרת/ להתקינם בתיק או ברכב. לאחר לחיצה על לחצן המצוקה נכנס לפעולה המוקד הרפואי, המנסה ליצור קשר עם האדם השולח את הקריאה למטרת בירור פרטי המקרה. במידה ואין מענה נשלחת עזרת חירום במהירות למיקום הקריאה.

לאיזו אוכלוסייה מיועדים לחצני המצוקה?

שירות לחצני המצוקה מיועד עבור אוכלוסייה שבריאותה לקויה, הזקוקה לסיוע דחוף ומהיר במיוחד. כמו כן, אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה להתקפי לב, שבץ ופציעות עקב נפילות יכולה להזדקק לשירות לחצני המצוקה בפרט! לרוב אנשים בגיל זהב, בעלי לקויות ראיה/שמיעה ובעלי מוגבלויות פיזיות יזדקקו לשירות לחצני המצוקה, בנוסף קשישים המתגוררים לבד בביתם או במסגרות קהילתיות השונות, כגון: בתי אבות סיעודיים ודיור מוגן.

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

צ'ט עם נציג החברה