לחצני מצוקה - למי זה מיועד?​

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

אמבולנט
לחצני מצוקה

בלוג לחצני מצוקה

לוקחים אחראיות עוד היום! רוכשים  לחצני מצוקה למען בריאות המשפחה והקרובים. קבוצת אמבולנט לשירותכם, בפריסה ארצית נרחבת 24/7.

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מהו שירות לחצני המצוקה

לחצן מצוקה הינה מערכת טכנולוגית השולחת אות קריאה מהיר במקרה של מצוקה מצד הלקוח, ללא צורך באיבוד זמן יקר למטרת יצירת קשר טלפוני עם רשויות הרפואה הדחופה. קיימים סוגים שונים של לחצני מצוקה, חלק מהמערכות מגיעות בתור מכשיר נייח המתחבר לקו הטלפון הביתי ורשת האינטרנט. קיימים גם דגמים ניידים שניתן להרכיבם על יד הלקוח או בדמוי שרשרת/ להתקינם בתיק או ברכב. לאחר לחיצה על לחצן המצוקה נכנס לפעולה המוקד הרפואי, המנסה ליצור קשר עם האדם השולח את הקריאה למטרת בירור פרטי המקרה. במידה ואין מענה נשלחת עזרת חירום במהירות למיקום הקריאה.

 

מוקדי לחצני המצוקה הינם מוקדים מקצועיים העוזרים לפונים להם בכל בעיה ובקשה. המוקדים פועלים במתכונת 24/7 ומאוישים בנציגים מנוסים בעלי הכשרה בטלרפואה וליווי רפואי מקיף בכל נושא. המוקד דואג לשמירת קשר רציף עם הלקוח ועם אנשי קשר מטעמו, יוזם שיחות לבדיקת המכשיר הביתי ומודיע לאנשי קשר על כל פניה חריגה שהלקוח מבצע.

לחצני מצוקה – למי זה מיועד?

שירות לחצני המצוקה מיועד עבור אוכלוסייה שבריאותה לקויה, הזקוקה לסיוע דחוף ומהיר במיוחד. כמו כן, אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה להתקפי לב, שבץ ופציעות עקב נפילות יכולה להזדקק לשירות לחצני המצוקה בפרט! לרוב אנשים בגיל זהב, בעלי לקויות ראיה/שמיעה ובעלי מוגבלויות פיזיות יזדקקו לשירות לחצני המצוקה, בנוסף קשישים המתגוררים לבד בביתם או במסגרות קהילתיות השונות, כגון: בתי אבות סיעודיים ודיור מוגן. לאוכלוסיות הנ"ל מומלץ ביותר להתקין לחצן מצוקה לשם שיפור סדר חיי היום-יום. מהיום כבר אין צורך לחיות בפחד ובחשש, בלחיצת כפתור פשוטה המכשיר יוצר קשר עם המוקד הרפואי תוך פחות מדקה. ואם אתם לא נמצאים בבית- יש גם לכך פתרון! לחצן מצוקה נייד שניתן להתקינו על יד האדם או לענוד אותו על יד הלקוח, ניתן גם להתקינו בתיק הלקוח וברכב הפרטי.

מהיום אתם כבר לא לבד! שירות לחצני המצוקה של חברת אמבולנט מהווה פתרון לחיים רגועים ושקטים יותר. אמבולנט פיתחה במיוחד עבורכם פתרונות טכנולוגיים לכל בעיה, מצוקה ומצב, אשר ישמרו עליכם ועל קרוביכם ויספקו עבורכם שקט נפשי ובריאותי.

חברת אמבולנט הינה הספקית המורשית של משרד הביטחון, חברתנו עומדת בתקנים מחמירים בנושא החירום במערכת ISO מתקדמת, ומעניקה פתרונות שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כאחד. לנו בחברת אמבולנט לחצני מצוקה חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו- מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

צ'ט עם נציג החברה