השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

רוצים לבצע בדיקת א.ק.ג ? כבר אין צורך לנסוע לבית החולים! בדיקת א.ק.ג עם חברת אמבולנט בע"מ

מי שלא מכיר, האקג  זאת היא פרוצדורה הרושמת את הפעילות החשמלית של הלב. אנשים החווים תקריות לב או בעיות לב, נזקקים לבדיקת האקג לשם אבחון פעילות הלב שלהם. הבדיקה מתבצעת ברגע שיש חשד לחסימה בעורקי הלב, בעת דופק  מהיר מידי או איטי מידי, ברגע שידוע בבעיית מבנה הלב או עבור אנשים היודעים כי יש להם בעיה רפואית משפחתית בתחום הרפואי הנ"ל.

שירות א.ק.ג של חברת אמבולנט

יש אנשים שיגידו: "אני יכול ללכת גם לבית החולים בעת הצורך לבדיקת אקג" , אך מה עם התסביך הרפואי תופס אתכם לא מוכנים ולא ערוכים לתרחיש? סביר להניח שהייתם מעדיפים שרופא מקצועי יגיע בדחיפות אליכם הביתה לבצע לכם בדיקת אקג ולבחון את הפעילות המוטורית של הלב שלכם.

מצוקה לבבית זהו לא משחק ילדים, ברגע שאתם חווים תסמינים המעידים על דופק לקוי מומלץ באופן גורף לבצע בדיקה לבחינת הפעילות הלבבית. הבדיקה מתבצעת על ידי חיבור מספר אלקטרודות לחזה המטופל. האלקטרודות אלו הם חיישנים הקולטים את הפעילות החשמלית של הלב. כדי לקבל את ההבחנה המדויקת לפעילות החשמלית של הלב יש להצמיד את האלקטרודות לעור.

א.ק.ג עם חברת אמבולנט

אמבולנט הקימה מערך רופאים הפרוסים בכל חלקי הארץ, אשר יוכלו להעניק עבורכם שירות בדיקת אקג בבית שלכם! ללא צורך לצאת מהבית, לנסוע שעות בפקקים העמוסים, להמתין בתורים הארוכים של קופות החולים וכל זאת בשעות עמוסות או מאוחרות בהן השירותים בבתי החולים וקופות החולים נמצא בצמצום כוח אדם. אמבולנט מציעה עבורכם שירות רופא מקצועי עד הבית! בדיקת אקג כבר מזמן ניתן לבצע בבית שלכם!

מכשיר א.ק.ג לבדיקה ביתית באופן עצמאי!

אמבולנט מציגה מכשיר חדשני המבצע בדיקת אקג בלחיצה אחת קטנה על ידי הלקוח – פעילות המכשיר מועברת למוקדי החירום של חברת אמבולנט, בהם רופא מקצועי ומנוסה מנתח את תוצאות הפעילות הלבבית ותשובה נשלחת בהקדם ללקוח! שירות אקג עם חברת אמבולנט כבר מזמן לא חלום מופרך, ניתן להזמין רופא מקצועי שיבצע את הבדיקה בבתיכם או לחילופין להסתייע במכשיר אקג המעביר את הקריאה הלבבית למוקדים הרפואיים של חברת אמבולנט.

אמבולנט איתכם ולשירותכם במתכונת 24/7, יהיו בריאים.

להזמנת לחצן מצוקה השאירו פרטים

אמבולנט לחצן מצוקה - מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

נגישות
צ'ט עם נציג החברה